Twoje rozwiązanie

Urzędy, instytucje budżetowe oraz instytucje edukacyjne

maty-urzędy

Przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły wyższe to miejsca, które potrzebują pewnego i stabilnego partnera w utrzymaniu czystości strefy wejścia. Odpowiednio dobrane maty podłogowe pod kątem wielkości i koloru nadają prestiż i są oznaką dbania o czystość i bezpieczeństwo petentów oraz pracowników.

Strefa wejścia do wszelkich placówek takich jak przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe są szczególnie narażone na wnoszone zanieczyszczenia na obuwiu z tytułu wzmożonego ruchu. Maty wejściowe wpływają na poprawę wizerunku i bezpieczeństwo osób korzystających z tego rodzaju miejsca.

 

Produkcja żywności

maty-produkcja-zywnosci

Wysokiej jakości, odpowiednio dobrane maty podłogowe pomagają utrzymać wymagane standardy higieny w procesie żywności. Różnorodność naszych mat zapewnia odpowiednie zabezpieczenie stref przed przenoszeniem zanieczyszczeń na obuwie pracowników oraz ograniczenie możliwości rozwoju wirusów i bakterii.

Posiadamy ogromny wybór rodzajów mat przez co jesteśmy w stanie zapewnić sprawne działanie mat na halach produkcyjnych ponieważ nasze maty spełniają najwyższe normy jakości oraz posiadają wymagane atesty.

 

Hotele i restauracje

hotele

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Czyste i bezpieczne wejście kreuje wyobrażenie o dalszych pomieszczeniach. Jeśli zaskoczymy Gości w pierwszym momencie wizyty w Naszej firmie – klient pozostanie pozytywnie nastawiony.

Bez względu na standard – rodzaj hotelu, restauracji itp. czysta i bezpieczna podłoga sprawi wspaniałe wrażenie na twoich Klientach jednocześnie zachęcając ich do powrotu. Pamiętaj Twoi pracownicy powinni zadbać w pierwszej kolejności o klientów, my zaś zadbamy o najwyższe standard higieny i czystości.

 

Fabryki i hale produkcyjne

fabryka

Wysokiej jakości odpowiednio dobrane maty na wejściach i stanowiskach pracy pomagają zachować wysokie standardy higieny. Każdy z pracowników oczekuje poczucia bezpieczeństwa na swoim stanowisku pracy.

Pracownicy często poprzez zabrudzone obuwie roznoszą brud, smary, wodę pogarszając porządek pomieszczeń i zmniejszają poziom bezpieczeństwa na terenie zakładu. Dzięki zastosowanie specjalnych rozwiązań mat podłogowych możemy ograniczyć roznoszenie brudu w każdym miejscu bez względu na warunki.

 

Usługi i biznes

biznes-maty

Działanie w branży usług wymaga od nas coraz większego nakładu pracy. Zamiast ograniczać możliwości pracowników, pozwólmy im robić to co najlepiej potrafią czyli - pracować, a sprawy związane z higieną i czystością zostawmy specjalistom.

Wejście jest wizytówką każdej firmy i świadczy o solidności oraz jakości świadczonych przez nią usług. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w mniejszych jak i większych firmach: od małego zakładu fotograficznego, poprzez biura nieruchomości po firmy ubezpieczeniowe.

 

Mały biznes

maly-biznes-maty

Drobny handel detaliczny i małe lokale handlowe w Polsce są bardzo popularną formą działalności gospodarczej. Zazwyczaj firma prowadzona jest jedno-osobowo przez co nie mamy wiele czasu na dbanie o wizerunek swojej firmy.

Zastosowanie naszych rozwiązań pozwoli na uzyskanie lepszych rezultatów w prowadzeniu działalności dzięki wykorzystaniu naszych mat podłogowych przez co możemy robić to w czym jesteśmy najlepsi

Kontakt

MultiClean Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polska 114, 60-401 Poznań
+48 695 877 177
biuro@multiclean.pl

© 2017 MultiClean. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Creoz Studio