Oferta pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zajmującej się serwisem i najmem odzieży roboczej, mat wejściowych oraz urządzeń higieny poszukujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Codzienne zadania

• pozyskiwanie nowych Klientów i zleceń poprzez regularne odwiedzanie podległego terenu i profesjonalne doradztwo
• przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej firmy
• przygotowanie i odpisywanie umów handlowych oraz negocjowanie ich warunków
• doradcza obsługa posprzedażowa
• przygotowywanie i przedstawianie raportów z wykonanych działań i wyników

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w aktywnej sprzedaży (B2B, D2D)
• umiejętności przygotowywania ofert handlowych
• umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji
• inicjatywy i samodzielności w działaniu
• łatwości w nawiązywania kontaktów z Klientami
• znajomość MS Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wyników oraz rozwinięty system premiowy
• elastyczne godziny pracy
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon komórkowy, komputer samochód)
• bardzo ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, inspirującym zespole

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Kontakt

MultiClean Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Polska 114, 60-401 Poznań
+48 695 877 177
biuro@multiclean.pl